İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aşk mı yalan mı?

Alıntı:
türkiye’nin ilk interaktif dizisi “aşk mı yalan mı? fox tv’de başlıyor. filmcilik anlayışına yeni bir bakış getirecek olan bu dizi tamamen animasyon teknolojisinden faydalanarak hazırlandı.

diziyi diğer dizilerden ayıran birçok özellik var. bunların başında tabi ki başta animasyon teknolojisinden ile hazırlanmış olması geliyor. dizinin oyuncuları animasyon karakterlerden oluşuyor. diğeri ve beklide en önemlisi ise izleyicileri belirlenmiş bir sonucu sunmuyor olması. evet, doğru duydunuz! bu dizi izleyicilere sonu belli bir hikaye sunmuyor ve onlara dizinin gidişatına yön verme hakkını tanıyor.

dizilerin klişe sonuçlarından sıkılanlar bu diziyi çok beğenecek. çünkü dizinin patronu onlar olacak. izleyici ne derse dizi o şekilde devam edecek ve sonuçlanacak.

———-

bunu okuyunca aklıma “türk malı” isimli dizideki “abiye” karakteri geldi. abiye karakteri tv’deki programlara kendini öyle kaptırıyor ki, programlardaki düzmece hayatları gerçek gibi algılıyor.

eee bizim ev hanımlarımızın da bu abiye karakterinden aşağı kalır yanı yok. haliyle fox’un bu yeni dizisi iş yapar gibi. çünkü izleyici ev hanımlarımız telefonlara sarılacak yada sms atarak diziyi istedikleri yöne çekmeye çalışacak.

peki kim kazanacak?

tabiki yapımcı firma ve yayıncı kanal.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir